print rating کد خبر: 16935/ تاریخ مخابره: 1395/11/16 10:23:0 / تعداد بازدید : 536 نفر

»صفحه اصلی/ خط حزب الله
خط حزب‌الله ۶۸ | خدمت فلسفه وجود ما
خط حزب‌الله ۶۸ | خدمت فلسفه وجود ما شصت‌ و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای در خصوص خدمت به مردم؛ با عنوان «خدمت فلسفه وجود ما» منتشر شد.

رهبر انقلاب:«اکنون پس از شبها و روزهای تلخ نگرانی و کاوش، نوبت آن است که یاد فداکاری باشکوه و مظلومانه‌ی آتش‌نشانان مؤمن و شجاع ملت ایران ثبت و بزرگ داشته شود و مردانی را که حقاً باید قهرمانان کم‌ادّعا و بااخلاص نامیده شوند همگان بشناسند و درس آنان را در خاطر نگه دارند.»۹۵/۱۱/۱۰ این جملات، طلیعه پیام رهبر انقلاب، ده روز پس از حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران، برای آتش‌نشانان فداکار این حادثه است. پیامی که در آن تعبیر «شهدای خدمت» برای آتش‌نشانان از سوی ایشان استفاده شد: «اینها شهیدان راه خدمت دشوار و انجام وظیفه‌ی پرخطرند و هرگز فراموش نخواهند شد ان‌شاءا... .» ۹۵/۱۱/۱۰

شصت‌ و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای در خصوص خدمت به مردم؛ با عنوان «خدمت فلسفه وجود ما» منتشر شد.

گزارش هفته‌ی این شماره با عنوان «گام دوم برای تحقق یک آرمان» به بررسی جایگاه انقلاب اسلامی در دهه چهارم انقلاب اختصاص یافته‌است.

عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از حضور حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای در تظاهرات علیه رژیم پهلوی در مشهد، سال ۱۳۵۷ است.

شصت‌ و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید علی امینی و همه ۱۶ آتش‌نشان مدفون در قطعه ۵۰ بهشت زهرا تقدیم شده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.


   
انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: