print rating کد خبر: 16334/ تاریخ مخابره: 1395/9/3 18:6:0 / تعداد بازدید : 1347 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار, یادداشت ها
بسیج، تفکری از مردم برای مردم
یادداشت محسن پیرهادی؛ بسیج، تفکری از مردم برای مردم امروز شاهدیم که صدور فرهنگ بسیج به عنوان یکی از مهمترین بنیان های آرمانی انقلاب، به ملتهای دلداده انقلاب اسلامی، با سرانگشت هدایت امام خامنه ای عزیزمان مستمراً در حال تحقق است و همین امروز است که راه حل مشکلات بسیاری از سرزمین های اسلامی را بسیج، یا چیزی ملهم از بسیج می دانند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، محسن پیرهادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در یادداشتی با گرامیداشت رشادت ها و دلاوری های بسیجیان در طی سی و هشت سال انقلاب شکوهمند اسلامی نوشت: امروز شاهدیم که صدور فرهنگ بسیج به عنوان یکی از مهمترین بنیان های آرمانی انقلاب، به ملتهای دلداده انقلاب اسلامی، با سرانگشت هدایت امام خامنه ای عزیزمان مستمراً در حال تحقق است و همین امروز است که راه حل مشکلات بسیاری از سرزمین های اسلامی را که درگیر توطئه های شوم استکباری اعم از تکفیری - داعشی و صهیونیستی و آمریکایی هستند، بسیج، یا چیزی ملهم از بسیج می دانند.

متن یادداشت مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

«بسیج لشکر مخلص خدا است که دفتر تشکل آن را همه ی مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند»؛ آری این سخن سترگ روح خدا، خمینی بت شکن است که همچنان در دهلیز زمان و جهان امروز ما طنین انداز است و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای- مد ظله العالی- سکاندار کشتی طوفان شکن انقلاب اسلامی فرمود، امام خمینی (ره) به الهام الهی بسیج را به وجود آورد و در حقیقت، کار را به جوانان سپرد. امروز نیز که در سی و هشتمین سال انقلاب شکوهمندمان، به گرامیداشت بسیج و بسیجی نشسته ایم، شاهدیم که صدور فرهنگ بسیج به عنوان یکی از مهمترین بنیان های آرمانی انقلاب، به ملتهای دلداده انقلاب اسلامی، با سرانگشت هدایت امام خامنه ای عزیزمان مستمراً در حال تحقق است و همین امروز است که راه حل مشکلات بسیاری از سرزمین های اسلامی را که درگیر توطئه های شوم استکباری اعم از تکفیری - داعشی و صهیونیستی و آمریکایی هستند، بسیج، یا چیزی ملهم از بسیج می دانند.

بلند باد یاد و نام شهدای راه حق، آنها که بسیاریشان در جهان ما گمنامند اما در آسمان ها بلند آوازه و عزیز؛ همانان که با خون خود سند افتخار بسیج را امضاء کردند. بلند باد یاد و نام جانبازان و آزادگان و خانواده های عزیز شهدا و جانبازان که بر افتخار آفرینی بسیج مهر تأیید زدند. برخود می بالیم که به تاًسی از چنین اسلافی، به این کسوت و لباس مفتخریم. امید آنکه با پیمودن این راه خطیر، در عین اطاعت کامل و عمیق از فرامین فرمانده حکیم و رهبری معظم انقلاب، با منش همیشگی بسیج که چیزی جز «از مردم بودن» و «برای مردم بودن» نیست، توفیق یابیم وظیفه و تکلیف خویش را در این گردنه حساس تاریخی آخرالزمان به نحو اکمل و احسن ادا نماییم و در این راه، گام های مؤثری در پیدایش و تکمیل تمدن نوین اسلامی بدانگونه که رهبرمان فرمود برداریم.

 اینک در ایام بزرگداشت هفته بسیج به عنوان یک بسیجی کوچک که خادم بسیجیان ارجمند خانواده خدوم شهرداری تهران است، به همه عزیزان بسیجی چه در سازمان بسیج شهرداری و چه در همه حوزه ها و پایگاه های مقاومت تابعه، خداقوت و خسته نباشید عرض می کنم و البته همانند همیشه باید اذعان بدارم که همکاران بسیجی ما در شهرداری تهران با روحیه بالای جهادی و فرهنگ کار و تلاش آشنایی و بلکه آمیختگی بسیار دارند و شبانه روز در گرما و سرما همواره آماده خدمتگزاری مؤثر به مردم عزیزمان هستند. امید که همگی در بذل خدمت و ادای تکلیف توفیق الهی شامل حالمان گردد؛ بمنه و کرمه...

بسیجی؛ محسن پیرهادی


انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: