print rating شماره مطلب: 18371/ زمان انتشار: 1396/1/14 12:7:0 / تعداد بازدید : 177 نفر

» معرفی کتاب
معرفی کتاب پل
معرفی کتاب پل

کتاب معرفی شده شامل 9 خاطره و 3 قصه می باشد و نویسنده این کتاب رزمنده 8 سال دفاع مقدس بوده و تمامی روایت ها و نوشته ها را با چشم خود دیده و صحنه ها را از نزدیک لمس کرده است و سپس آن ها را بر روی کاغذ آورده است.

نام کتاب : پل

گردآورنده:مركز فرهنگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

چاپ اول: 1366

ناشر: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

نشاني ناشر:تهران - انتهاي خيابان پيروزي - ميدان شهيد كلاهدوز - سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران

کتاب معرفی شده شامل 9 خاطره و 3 قصه می باشد و نویسنده این کتاب رزمنده 8 سال دفاع مقدس بوده و تمامی روایت ها و نوشته ها را با چشم خود دیده و صحنه ها را از نزدیک لمس کرده است و سپس آن ها را بر روی کاغذ آورده است، پل کتابیست که در ششمین سالگشت دفاع مقدس تهیه و منتظر شده است و گزیده ها تا حدود بسیار زیادی مستند هستند و با توجه به مورد اشاره شده از اعتبار بالایی برخوردار است .

از ویژگی های این کتاب استفاده از داستان ها و خاطرات بسیار کوتاه است به استثنای یک داستان باقی خاطرات و داستان ها کمتر از ده صفحه می باشند، و حتما گزینه خوبی برای پر کردن زمان های فراغت ما می باشد، شروع هر خاطره یا قصه با عکس و طرحی مناسب همراه است و خاطرات این مجموعه تماما مربوط به جنگ تحمیلی و حال و هوی رزمندگان و جبهه جنگ را دارد.

خاطرات این مجموعه عبارت است از : اتاق عمل، ماموریت، پل، جنود نادیدنی، مقاومت در شهر، عکس هوایی، در افق های آشنایی با معبود، تک و پاتک و شب توفانی است.

قصه ها نیز به ترتیب : بی کسان، آن سوی مه و بابا زنده است نام دارد.

انتهای مطلب/

margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: