امروز : 19/9/1398 (هـ.ش)
برابر با 11 ربيع الثانى 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:31:43
طلوع آفتاب 07:02:56
اذان ظهر 11:57:02
غروب آفتاب 16:51:00
اذان مفرب 17:10:07

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50609/ تاریخ مخابره: 1398/9/9 10:35:0 / تعداد بازدید : 16 نفر

»صفحه اصلی/ حوزه مقاومت بسیج منطقه4, اخبار شاخص
بسیج یک فرهنگ، تفکر، منش و مسلک است
شهردار منطقه چهار در دیدار صمیمی با بسیجیان در هفته بسیج : بسیج یک فرهنگ، تفکر، منش و مسلک است شهردار منطقه چهار در جمع اعضای شورا و فرماندهان پایگاه های بسیج سطح منطقه گفت:بسییج صرفاً یک تشکل، نهاد و یا عنوان نیست، بلکه بسیج یک فرهنگ، تفکر، منش و مسلک است.

به گزارش روابط عمومی بسیج شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" در نشست صمیمی با اعضای شورا و فرماندهان پایگاه های بسیج سطح منطقه چهار ضمن تبریک فرارسیدن "پنجم آذر ماه" سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: اگر ما بتوانیم عمیق تر به مسایل پیرامون بنگریم و نسبت به تحلیل و بررسی مسایل روز به صورت ویژه نگاه کنیم آن گاه می توانیم بگوییم که ما یک بسیجی هستیم.

شهردار منطقه چهار با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ، تفکر، منش و مسلک افزود: فرق ما نباید صرفا عنوان بسیج و عضویت در بسیج باشد بلکه باید فرق آن در تفکر ، رفتار و گفتار باشد.

محمددوست با اشاره به تفاوت عینی یک فرد بسیجی با یک فرد عادی تصریح کرد: یک فرد بسیجی با یک فرد غیر بسیجی باید یک تفاوت عینی داشته باشد اینکه صرفا ما اکتفا کنیم به اینکه ما بسیجی هستیم کفایت نمی کند و ما باید عمیق تر در مسایل تفکر کنیم و تفاوت را به عینیت نشان دهیم.

وی خاطر نشان کرد: کسانی که در حوزه بسیج مشغول فعالیت هستند باید به مقوله بسیج، بنیادی تر و عمیق تر نگاه کنند تا بتوانند یک اثر وجودی از خود متناسب با شأن و منش بسیج در جامعه بجا بگذارند.

در ادامه این نشست "مجید سمنانی" فرمانده حوزه مقاومت بسیج نیز ضمن تبریک هفته بسیج گفت: خوشبختانه بسیج در تمام دوران انقلاب به خوبی توانسته است با ورود به موضوعات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مردمی بودن خود را اثبات کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مدیریت شهری منطقه چهار در اجرای برنامه های ابلاغی سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: خوشبختانه در سال جاری با حمایت های شهردار منطقه چهار اقدامات بسیار خوبی در حوزه و پایگاه های سطح منطقه اجرا شد و توانستیم در بین مناطق و سازمان ها رتبه سوم را کسب نماییم.

سمنانی در ادامه حضور تمامی اعضای شورا، پایگاه ها و بسیجیان منطقه در برنامه ها و مناسبت های ملی و مذهبی را یک ضرورت دانست و افزود: امیدوارم در چهار ماهه پایانی سال بتوانیم در اجرای مطلبو برنامه های بسیج عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

شایان ذکر است در ادامه این نشست صمیمی با اهدای لوح سپاس از بسیجیان منطقه چهار قدردانی شد. 

 

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

: