امروز : 19/9/1398 (هـ.ش)
برابر با 11 ربيع الثانى 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:31:43
طلوع آفتاب 07:02:56
اذان ظهر 11:57:02
غروب آفتاب 16:51:00
اذان مفرب 17:10:07

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50606/ تاریخ مخابره: 1398/9/9 15:57:0 / تعداد بازدید : 37 نفر

»صفحه اصلی/ حوزه مقاومت بسیج منطقه19, اخبار شاخص
ترویج فرهنگ ایثار و گذشت در کار و عمل
در نشست صمیمی شهردار منطقه19 با بسیجیان منطقه مطرح شد ترویج فرهنگ ایثار و گذشت در کار و عمل همزمان با هفته بسیج و به منظور گرامیداشت این ایام علی توکلی شهردار منطقه 19 طی نشستی با اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های بسیج دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی  حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 19، در این نشست صمیمی توکلی ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت هفته بسیج به واسطه یکسال همکاری و همیاری برای رسیدن به اهداف شهرداری تهران تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به نقش پررنگ بسیجیان در اجرای مأموریت های مهم در ایام خاص افزود: شهرداری تهران در انجام ماموریت ها در  حوزه های مختلف از شما توقع دارد که با ایمان، اخلاص و صداقت عمل کنید.

توکلی با ابراز خرسندی از عضویت اکثریت کارمندان منطقه در بسیج خاطر نشان کرد: از شما انتظار داریم با پشتوانه ایمان به خدا به بهترین نحو ممکن فعالیت های مربوطه را پیش برده و بسیج را به عنوان فرهنگ ارزشمند جاری و ساری کنید و در مسئولیت هایی که بر عهده دارید به نحو شایسته از این ظرفیت بهره مند شوید.

شهردار منطقه با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و گذشت در کار و عمل توسط بسیجیان بیان کرد: این فرهنگ می طلبد که شما منافع جمعی را بر فردی ترجیح و احساس مسئولیت بیشتری نسبت به شهروندان داشته تا خالصانه به تعهدی که به بسیج دارید عمل کنید .

توکلی نقش بسیجیان در تحولات و حوادث اخیر را قابل ستایش عنوان کرد و گفت: جایگاه بسیج در حفظ و حراست از کیان انقلاب، نظام و دفاع از امنیت ملی بسیار با اهمیت است و امیدواریم با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به نحو احسنت به مردم خدمت کنیم زیرا رضایت شهدا در خدمت به مردم است .

بر اساس این گزارش در این مراسم از فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه بسیج شهرداری منطقه 19 و از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته بسیج تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

: