امروز : 19/9/1398 (هـ.ش)
برابر با 11 ربيع الثانى 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:31:43
طلوع آفتاب 07:02:56
اذان ظهر 11:57:02
غروب آفتاب 16:51:00
اذان مفرب 17:10:07

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50600/ تاریخ مخابره: 1398/9/9 14:0:0 / تعداد بازدید : 15 نفر

»صفحه اصلی/ حوزه مقاومت بسیج منطقه6, اخبار شاخص
مشکلات امروز جامعه ناشی از عدول از مکتب شهدا و بسیجیان است
شهردار منطقه 6 در نشست با بسیجیان گفت: مشکلات امروز جامعه ناشی از عدول از مکتب شهدا و بسیجیان است تورج فرهادی شهردار منطقه 6 در نشست با بسیجیان شهرداری منطقه گفت: بسیجی بودن و بسیجی ماندن، افتخاری است که تنها در سایه لیاقت و قابلیت، محقق خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج شهرداری منطقه 6، تورج فرهادی ضمن گرمیداشت هفته بسیج عنوان کرد بسیج یک مفهوم است بسیج فقط یک کلمه نیست که هم بعد حقیقی دارد و هم بعدحقوقی هم بعد فردی دارد و هم بعد اجتماعی.

شهردار منطقه شش در ادامه گفت: اخلاق نیکو یکی از صفات پسندیده در اسلام و از شیوه های مطلوب جاذبه دینی و فضایل انسانی است. در میان آداب اخلاقی و سنتهای اجتماعی، حسن برخورد با مردم در اخلاق اسلامی جایگاه ویژه ای دارد و برای نیروهای بسیجی که با مردم ارتباط دارند این موضوع حائز توجه است .

ما باید نماد های اخلاق فردی بسیجی را از افرادی که در مناطق جنگی حضور داشتند بیاموزیم فرهادی در ادامه اظهار داشت امیدوارم ما و همه همکاران با روحیه بسیجی که داریم همانند کسانی که این راه را انتخاب کردند منشا اثرات خیر در جامعه و برای کشور و مردم باشیم.

به گفته وی، بسیجی بودن و بسیجی ماندن، افتخاری است که تنها در سایه لیاقت و قابلیت محقق می‌شود و در غیر این صورت شدنی نیست.

شهردار منطقه 6، خصوصیات یک فرد بسیجی و نمادهای اخلاق فردی بسیج را ایثار،مهربانی،تواضع و عفت و شجاعت ،فداکاری،خدوس ،دارای قلبی بزرگ ، اطاعت از ولایت فقیه، اخلاص، تواضع و فروتنی، مردمی بودن، شهادت طلبی دانست وی با تاکید بر تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های دوران دفاع مقدس و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در جامعه بیان کرد: وجود رزمندگان اسلام در کنار جوانان و استفاده از خاطرات و تجربیات دوران دفاع مقدس موجب افتخار و عزت کشور است.

شهردار منطقه 6 اظهار داشت : بسیج مرز ندارد این مفهوم بسیج در همه جای دنیا خودش را نشان میدهد و دفاع مقدس، تصویر روشنی از تفکر بسیجی است. همین تفکر است که ذهن های آگاه فراوانی را از سراسر جهان به خود معطوف داشته.

شهردار منطقه شش خاطر نشان کرد بسیجی همیشه باید پای انقلاب و کشور باشد و توجه بیشتر به آینده کشور و مردم داشته باشد ، با رفتار و عملکرد و اعمال خود نشان دهیم که راه درست راهی است که انتخاب کردیم.

وی گفت تلاش کنیم این افتخاری که نصیبمان شده به عنوان یک بسیجی با تمام وجودمون صیانت کنیم و در مسیر خدمت به مردم گام برداریم در راهی که انتخاب کردید پاینده باشید و در مسیر منویات ولایت مستحکم و پایدار حرکت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;" />

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

: