امروز : 19/9/1398 (هـ.ش)
برابر با 11 ربيع الثانى 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:31:43
طلوع آفتاب 07:02:56
اذان ظهر 11:57:02
غروب آفتاب 16:51:00
اذان مفرب 17:10:07

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50487/ تاریخ مخابره: 1398/8/29 15:37:0 / تعداد بازدید : 96 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
ملت ایران اسلامی با بصیرت واتحاد اجازه دخالت بیگانگان را نخواهد داد/ اقتدار امروز کشور مدیون تفکر بسیجی است
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در پیام تبریک خود به مناسبت هفته بسیج: ملت ایران اسلامی با بصیرت واتحاد اجازه دخالت بیگانگان را نخواهد داد/ اقتدار امروز کشور مدیون تفکر بسیجی است رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در یادداشتی با گرامیداشت رشادت ها و دلاوری های بسیجیان در طی چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی نوشت: ملت ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند تا دشمن حتی چشم طمع به انقلاب و کشور داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، مجتبی سالک رازی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در یادداشتی با گرامیداشت رشادت ها و دلاوری های بسیجیان در طی چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی نوشت: کشورمان در طی گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب، در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های استکبار مقاومت کرد و به همگان نشان داد که ملت ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند تا دشمن حتی چشم طمع به انقلاب و کشور داشته باشد.

متن یادداشت رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

"بسیج لشکر مخلص خدا است که دفتر تشکل آن را همه ی مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند"؛ آری این سخن ماندگار روح خداست که همچنان در گذر زمان و جهان امروز ما طنین انداز است. بسیجی از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در دایره المعارف انقلاب اسلامی ایجاد شد تا بتواند بار مسئولیت انقلاب را به دوش بکشد و در فراز و نشیب ها از شجره انقلاب محافظت کند.

حقیقتاً اگر بخواهیم مصداق کاملى از ایثار و خلوص و فداکارى و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه کسى سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود. بسیجی فرد عاشقی است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام، قرآن، انقلاب و ولایت کرده است. بسیج نه فقط نماد برجسته ای از یک تشکل موفق مردمی بلکه نماد یک فرهنگ پویا و با نشاط و پیام آور نوعی از یک اندیشه متعالی و تجلی گاه بزرگ مردانی که رمز بقا ء و ثبات آنان طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است و تجلی و برتری آنان هرگز در وصف نمی گنجد و پاداش ایثارشان در این جهان پرداختنی نیست.

امروز که در چهلمین سال انقلاب شکوهمندمان، به گرامیداشت بسیج و بسیجی نشسته ایم، شاهدیم که صدور فرهنگ بسیج به عنوان یکی از مهمترین بنیان های آرمانی انقلاب، به ملت های دلداده انقلاب اسلامی، با سرانگشت هدایت امام خامنه ای عزیزمان مستمراً در حال تحقق است و اقتدار امروز کشور مدیون تفکر بسیجی است.

آری بسیج، تفکری از مردم برای مردم است. مردم کشورمان با این تفکر در طی گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب، در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های استکبار مقاومت کردند و به همگان نشان دادند که ملت ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند تا دشمن حتی چشم طمع به انقلاب و کشور داشته باشد. جنگ اقتصادی و روانی دشمن برای امت انقلابی ایران تازگی ندارد و ان شاالله با صبر انقلابی همین امت با شکست آنان پایان می پذیرد. به همین جهت مردم بصیر ما همانند سال‌های دفاع مقدس متحد و یک‌دل و یک‌صدا در مقابل دشمنان و استکبار ایستاده‌اند و خواهند ایستاد.

اینک در ایام بزرگداشت هفته بسیج به عنوان یک بسیجی کوچک که خادم بسیجیان ارجمند شهرداری تهران است، به همه عزیزان تبریک، خداقوت و خسته نباشید عرض می کنم و البته همانند همیشه باید اذعان بدارم که همکاران بسیجی ما در شهرداری تهران با روحیه بالای جهادی و فرهنگ کار و تلاش آشنایی بسیار دارند و شبانه روز آماده خدمتگزاری مؤثر به مردم عزیزمان هستند. امید که همگی در بذل خدمت و ادای تکلیف توفیق الهی شامل حالمان گردد.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

: