امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50375/ تاریخ مخابره: 1398/8/11 9:30:0 / تعداد بازدید : 122 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
بیانیه سازمان بسیج شهرداری تهران به مناسبت 13 آبان
بیانیه سازمان بسیج شهرداری تهران به مناسبت 13 آبان سازمان بسیج شهرداری تهران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"، بر این موضوع که یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبارستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست، تأکید کرد.

سازمان بسیج شهرداری تهران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"، بر این موضوع که یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبارستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست، تأکید کرد.

متن این بیانیه به این شرخ است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی ؛ سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا با لطف خداوند متعال و علیرغم تلاش مستکبرین جهان برای خاموش کردن نور الهی که به واسطه ی مجاهدت های مجاهدان در راه خدا در کشور عزیزمان روشن گردید؛ چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران سپری شد و اکنون با گذشت همه ی سختی ها در دهه ی پنجم عصر انقلاب در اوج اقتدار نظامی، علمی و عملی در عرصه های مختلف هستیم.

امروز به برکت تعالیم اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم که مایه ‌ی رشد جوامع، حرکت انسانها و پدید آمدن یک تمدّن معنوی و مادّیِ مشترک بین فرهنگ های مختلف است؛ فرهنگ انقلابی گری و استکبار ستیزی در جمهوری اسلامی ریشه دوانیده و اکنون جمهوری اسلامی به عنوان نماد مبارزه با استکبار در بین آزادیخواهان سرتاسر دنیا خوش میدرخشد . اما از آنجائی که این تعالیم همواره در حال تهدید تفکر مستکبران و زورگویان عالم است ؛ آنان را وا داشته تا با اسلام مبارزه کرده و تمام تلاش خود را برای از بین بردن آن بکار گیرند .

از مصادیق مبارزه با اسلام و مظاهر اسلامی می توان به :
تشکیل گروه های تروریست به نام اسلام،
ایجاد جنگ و آشوب در بین کشورهای اسلامی،
برپایی فتنه های داخلی در کشورهای اسلامی،
و همچنین تبلیغ برای ناکارآمد جلوه دادن دستورات و تعالیم دینی خصوصا دین مبین اسلام اشاره کرد که سر رشته ی آن به دست آمریکا و جریان صهیونیسم جهانی برای تضعیف چهره ی اسلام است.

چهره ی اسلامی که مبارزه با ظلم و یاری مظلوم را به مسلمانان آموزش داده و اجازه نمی دهد حتی برای لحظه ای زیر پرچم کفر آرام بگیرند . امروز هم غرب آسیا پس از مرگ داعش مبتلا به فتنه ی جدید تولد نوزادی دیگر است که منشأ و زادگاه آن سرویس های جاسوسی و امنیتی آمریکا و صهیونیسم بوده که با طراحی سناریوی مبارزه علیه داعش توسط ترکیه به آن دامن زده شد و پس از آن به بهانه ی اصلاحات اقتصادی دامن عراق و لبنان را گرفت و امروز بحران وضعیت معیشت بهانه ی خوبی برای دامن زدن به ایجاد نا امنی در بین کشورهای اسلامی است .

سیزده آبان و درس هائی که آن سمبل تاریخی به ما آموخت این است که اجازه ی تولد چنین فرزند شومی را ندهد چرا که سیزده آبان یادآور یک حقیقت تلخ و بسیار مهم است و آن حقیقت عبارت است از : روح استکبار در قدرتهای استکباری و سلطه‌های استکباری.

آحاد ملتهای کشورهای گوناگون از یاد نخواهند برد که آمریکا با تولد فرزندی نامشروع به نام داعش جدید به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود در منطقه بوده و به دنبال لگد مال کردن شرف یک ملت و یا ملتهای منطقه است .

سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران با بهره مندی از نیروهای مخلص بسیجی در سطح شهر تهران و با الهام از رهنمودهای رهبری عزیز و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای حفظه الله تعالی با آگاهی از وضعیت منطقه و با علم به اینکه استکبار ستیزی از مهم ترین شاخصه های انقلاب اسلامی بوده که محدود به جغرافیای جمهوری اسلامی ایران نبوده بلکه آزادیخواهان سرتاسر عالم در مرزهای آن می گنجند؛ این مبارزه مقدس را تا نابودی کامل نظام سلطه و خوی استکباری دولت های سلطه جو ادامه خواهد داد و تاکید می کند :

اکنون که نهال انقلاب اسلامی همچون درختی تنومند در سرتاسر مرزهای آزادیخواهان جهان ریشه دوانیده است لازمه ی مباهات به دستآوردهای گذشته و بالندگی به فتوحات پیش رو همچون گذشته تکیه بر توانمندی های نسلی پویا و جوان و همچنین عدم دلبستگی به قدرتهای پوشالی غربی و شرقی است .

سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران با گرامی داشتن یاد و خاطره سیزدهم آبان ماه که نماد و سمبل " تحقق اراده ی ملی " در مقابله با " استکبار جهانی " با پشتوانه ی تفکر " مقاومت اسلامی " است ؛ ضمن اعلام وفاداری به آرمانهای انقلاب اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ادام الله ظله علی رئوس المسلمین و ضمن دعوت از تمام مدیران و خدمتگزاران در شهرداری تهران به سر نهادن به فرامین معظم له و افزایش بصیرت سیاسی اعلام میدارد :

بسیجیان مومن و انقلابی شهرداری تهران ، یکپارچه، یک جهت و یک دل در محور مقاومت در مقابل زورگوئی های استکبار ایستاده و تا فروپاشی نظام سلطه و پایان تفکر صهیونیسیم آرام ننشته و همانند این چهار دهه بر این باور است که : تنها ره سعادت؛ ایمان جهاد شهادت

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: