امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50353/ تاریخ مخابره: 1398/7/28 14:20:0 / تعداد بازدید : 25 نفر

»صفحه اصلی/ حوزه مقاومت بسیج منطقه4, اخبار شاخص
 آغاز دور جدید نظارت ستادی از نواحی 9 گانه منطقه چهار
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار خبر داد: آغاز دور جدید نظارت ستادی از نواحی 9 گانه منطقه چهار فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار در جلسه اعضای شورای بسیج گفت: از آبان ماه سال جاری دور جدید نظارت ستادی و ارزیابی عملکرد پایگاه های بسیج آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "مجید سمنانی" با اعلام این خبر و با اشاره به عملکرد حوزه و پایگاه های منطقه در سال 1397 گفت: خوشبختانه با همدلی و تلاش مستمر همکاران، حوزه مقاومت بسیج منطقه توانست رتبه دوم را در بین مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران را کسب نماید و امیدواریم در سال جاری بتوانیم این رتبه را ارتقاء دهیم.

وی با تاکید بر تهیه گزارش های مطلوب و انعکاس آن به سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: چنانچه بتوانیم در تهیه گزارش به خوبی عمل کنیم و فعالیت هایی که در طول سال در سطح حوزه و پایگاه ها صورت میگیرد به خوبی مستند سازی نماییم، زحمات همکاران در بسیج به خوبی منعکس خواهد شد.

سمنانی افزود: اولویت بسیج با توجه به مردمی بودن آن، توجه به نیازهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کارکنان است و باید برنامه ریزی های مطلوبی در این خصوص صورت گیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ماه های محرم و صفر گفت: با همکاری سازمان بسیج شهرداری تهران اقدامات بسیار خوبی در محرم و صفر به ویژه اربعین حسینی در شهر تهران به ویژه در مرزهای خروجی کشور صورت گرفت که به حق نشان از خلوص نیت بسییجیان در زنده نگه داشتن این ایام دارد.

وی "طرح برکت" را یکی از اقدامات بسیار خوب بسیج در سال جاری عنوان کرد: اجرای این طرح فرهنگی اجتماعی و استفاده از پتانسیل خیرین جهت حمایت از افراد بی بضاعت در محلات کم برخوردار اقدامات خوبی است و باید در اولویت پایگاه های بسیج منطقه قرار گیرد.

سمنانی با تاکید بر برگزاری مستمر جلسات "طوفان فکری" گفت: برگزاری جلسات تخصصی "طوفان فکری" باید در سطح نواحی با جدیت و به صورت تخصصی دنبال شود تا بتوان برنامه ریزی مطلوبی برای اجرای فعالیت های سالیانه صورت داد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار خاطر نشان کرد: برپایی نمازهای جماعت پر شور در نواحی 9 گانه منطقه باید در اولویت قرار گیرد و فرماندهان پایگاه ها باید به دنبال جذب و تشویق کارکنان برای حضور در این مراسم معنوی باشند.

وی در پایان ضمن تقدیر از اقدامات پایگاه های بسیج در نصب تمثال شهدا گفت: خوشبختانه نواحی 9 گانه اقدامات خوبی در نصب تمثال شهدا در محلات صورت گرفت که جای قدردانی دارد.

شایان ذکر است در پایان جلسه، احکام تعدادی از اعضای شورا  به آن ها اهدا شد.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

: