امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50289/ تاریخ مخابره: 1398/7/9 14:0:0 / تعداد بازدید : 315 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
خدمت به زوارامام حسین(ع) توفیق بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود
مجتبی سالک در همایش خادمان موکب علی ابن موسی الرضا (ع): خدمت به زوارامام حسین(ع) توفیق بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود مجتبی سالک در همایش خادمان موکب علی ابن موسی الرضا (ع) گفت: خدمتگزاری به زوارامام حسین(ع)سعادت و توفیق بزرگ و ارزشمندی است که نصیب هر کس نمی شود

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران- جلسه توجیهی خادمان موکب علی بن موسی الرضا (ع) به منظور توجیه خدام این موکب و انجام هماهنگی‌های لازم با حضور جمعی از مدیران و مسئولان برگزار شد.

مجتبی سالک رازی مسئول سازمان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و زحمات خادمین در ارائه خدمات به زائرین اربعین در سال گذشته و تأکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی بين خادمان موکب علی ابن موسی الرضا (ع) و ارائه خدمات مطلوب به زائران در كربلا اظهار کرد: عشق و ارادت ما ایرانیان به امام حسین (ع) تمام شدنی نیست و روز به روز بیشتر می شود. سالک گفت: همایش پياده‌روی زائران اربعين حسينی از بزرگترين اجتماعات فرهنگی و مذهبی جهان است و قطعاً خدمتگزاری به زائران اباعبدالله‌الحسین(ع) سعادت و توفیق بزرگ و ارزشمندی است که نصیب شما خدام عزیز شده است.

سالک سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی (ع) را سفری سخت و با عشق توصیف کرد و گفت: باید صبر و حوصله خودمان را در برابر مشکلات بالا ببریم و همه ما یک خانواده هستیم و به اتفاق هم تلاش کنیم مسئولیت خود را به درستی انجام دهیم .

وی اظهار کرد: بیاییم در مسیر اربعین نائب الزیاره یکی از شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم باشیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به زندگی روزمره جامعه اسلامی وارد کرده و شهدا را به الگوهایی کارآمد و زنده تبدیل کنیم.

در این همایش ابوالفضل قدرتی زاده مسئول هماهنگ کننده سازمان در سخنانی با بیان آن که زیارت کربلا سعادت بزرگی است که نصیب هرکس نمی شود تصریح کرد: باید از این فرصت حداکثر بهره را ببریم . ما تنها به عنوان زائر به کربلا سفر نخواهیم کرد و به عنوان خادم امام حسین (ع) و زائران آن حضرت در کربلا خدمت رسانی می کنیم.

وی با اشاره بر ضرورت رعايت كامل قوانين رسمی و عرفی و احترام به مردم كشور عراق خاطرنشان کرد: از همه خادمان و دست‌اندرکاران موکب علی بن موسی الرضا (ع) انتظار است که ضمن توجه کافی به موارد مذکور، رعايت مسائل بهداشتی و امنيتی را نیز در طول مدت حضور در کربلا و ارائه خدمات به زائران سرلوحه امور خویش قرار دهند.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: