امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50250/ تاریخ مخابره: 1398/7/7 9:3:0 / تعداد بازدید : 106 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
نام آتش نشان با مفاهیمی همچون ایثار، شهامت و شهادت گره خورده است
پیام تبریک رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران به مناسبت روز آتش نشان؛ نام آتش نشان با مفاهیمی همچون ایثار، شهامت و شهادت گره خورده است رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشان، با صدور پیامی این روز را به تمام آتش‌نشانان و خدمات ایمنی تبریک گفت.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشان، با صدور پیامی این روز را به تمام آتش‌نشانان و خدمات ایمنی تبریک گفت.

متن پیام رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران به این شرح است :

هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح كشور بوده و یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است.

این روز بزرگ، به پاسداشت حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی مان در عرصه دفاع مقدس است. غیور مردانی که با اخلاص و احساس مسئولیت به امر خطیرخدمت رسانی به آسیب دیدگان ناشی از حملات دشمن پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرزوبوم ثبت کردند.

امروز نیز آتش نشانان همانند دوران دفاع مقدس با ایثار جان خود در ماموریت های مختلف، در صف مقدم خدمت به مردم و در نجات آسیب دیدگان حوادث و سوانح گام بر می دارند.

جوانمردی و ایثارگری آتش نشان همچنان ادامه دارد و مصداق این ادعا همین است که در حوادث ؛ زمانی که همگان از حادثه می گریزند این آتش نشانان هستند که به دل حادثه می زنند تا اموال ویا جانی را نجات دهند و روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار، شهامت و شهادت. فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتشنشان و تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان پرتلاش و خدوم، هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی توفیق و سلامتی برای کلیه آتشنشانان فداکار کشور را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: