امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50193/ تاریخ مخابره: 1398/7/2 17:36:0 / تعداد بازدید : 112 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
انقلاب ما با خون شهدا و ایثارگران به ثمر نشست
حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد: انقلاب ما با خون شهدا و ایثارگران به ثمر نشست حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد گفت: انقلاب اسلامی ایران با خون مقدس شهدا استقامت جانبازان و ایثارگران آبیاری شد و به ثمر نشست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد امروز به‌همراه پیروز حناچی شهردار و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در رونمایی از تمثال مبارک ٢هزار شهید دفاع مقدس حضور یافت و ضمن عرض ادب به ارواح مقدس شهدا و پدر بزرگوار شهدای عالیقدر عرب‌سرخی، گفت: مفتخرم که در آغاز هفته دفاع مقدس در معیت برادر ارجمند دکتر حناچی شهردار تهران و برادر ارجمند سردار وفادار سپاه اسلام جناب آقای یزدی در محضر شما شهروندان عزیز، از طرحی رونمایی می‌کنیم که طی ماه‌های گذشته با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تهران و شهردار محترم تهران برای آراسته شدن محلات به تصاویر زیبای دو هزار شهید انجام شده است.

او ادامه داد: از سوی خانواده‌های معزز شهدا و مردم شهیدپرور و گرانقدر تهران که بیش از ٣٣ هزار شهید خدمت ملت ایران تقدیم کردند، از شما تشکر می‌کنم.

ابوترابی‌فرد افزود: انقلاب اسلامی به دست توانای یک مرجع تربیت‌یافته در مدرسه امام صادق (ع) یعنی امام بزرگوار بنیان نهاده شد و شجره طیبه او رشد کرد و به دست توانای شاگرد تربیت‌یافته در مدرسه امام راحل (ره) یعنی رهبر معظم و عالیقدر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و با حضور یکپارچه ملت و ملت‌های مسلمان منطقه این انقلاب راه عزت و اقتدار خود را با شتاب سپری نمود، و با خون مقدس شهدا استقامت جانبازان و ایثارگران آبیاری شد و به ثمر نشست.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: مطمئن باشید این انقلاب در راه شهدا و مسیر و آرمان امام بزرگوار تا حضور امام عصر راه خودش را تداوم خواهد بخشید و به یاری خداوند متعال راه را برای اقتدار علمی، رشد و تعالی فرهنگی و رشد اقتصادی و تعالی ملت بزرگ ایران و اقتدار ملت‌های مسلمان منطقه هموار خواهد کرد. امیدوارم با حضور یکپارچه ملت ایران زیر پرچمی که به دست توانای رهبر معظم انقلاب است، این راه را با وحدت و همدلی تداوم ببخشیم.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: