امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 50169/ تاریخ مخابره: 1398/7/9 15:37:0 / تعداد بازدید : 53 نفر

»صفحه اصلی/ حوزه مقاومت بسیج منطقه4, اخبار شاخص
 احداث یادمان شهدای گمنام در بوستان مجیدیه منطقه چهار تهران
شهردار منطقه چهار خبر داد: احداث یادمان شهدای گمنام در بوستان مجیدیه منطقه چهار تهران شهردار منطقه چهار تهران گفت: به زودی عملیات احداث یکی از زیباترین و فاخرترین یادمان های شهدا، در مقبره شهدای گمنام بوستان مجیدیه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" در مراسم چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام بوستان مجیدیه با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه فضای بسیار خوب و معنوی در جوار مزار شهدای گمنام کشور ایجاد شده است و برگزاری این گونه برنامه ها در فضاهای عمومی این فرصت را فراهم می کند تا شهروندان از ویژگی شاخص آن بهره لازم را ببرند.

وی با اشاره به برنامه های منطقه چهار در هفته دفاع مقدس افزود: با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس،  شهرداری منطقه چهار نیز به دنبال برگزاری اینگونه مراسم ها در سایر بوستان هایی است که منور به نور پیکرهای مقدس شهدای گمنام هستند.

شهردار منطقه چهار افزود: یکی از ارزشمندترین باقیات صالحات انقلاب، فرهنگ و ارزش های باقیمانده از دوران دفاع مقدس است که یکی از راه های زنده نگه داشتن و ترویج و تبلیغ این ارزش ها و خاطره شهدای والامقام است.

محمددوست تصریح کرد: امنیتی که هم اکنون ما شاهد آن هستیم محصول جانفشانی و ایثارگری کسانی است که صادقانه و بی منت از جان و مال خود گذشتند تا این انقلاب زنده نگه داشته شود.

وی در ادامه با اشاره به احداث یادمان شهدای گمنام بوستان مجیدیه گفت: به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلاوری ها و مظلومیت شهدای گمنام به حول قوه خدای رحمان، یکی از زیباترین بناهای مذهبی در بوستان مجیدیه این منطقه احداث خواهد شد.

شهردار منطقه چهار افزود: به منظور جلب مشارکت شهروندان، طراحی سازه این یادمان با استفاده از نظرات نخبگان دانشجویی، طراحان و معماران از طریق فراخوان عمومی به اشتراک گذاشته می شود.

محمد دوست افزود: هم اکنون طرح اولیه سازه این یادمان آماده شده است اما مدیریت شهری منطقه به دنبال سازه ای فاخر و شاخص است تا در تمامی دنیا این طرح بدرخشد.

وی خاطر نشان کرد: ان شاالله این یادمان در هفته دفاع مقدس و همزمان با پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام بوستان مجیدیه در سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید.


انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

: