امروز : 22/8/1398 (هـ.ش)
برابر با 14 ربيع الاول 1441 (هـ.ق)
اذان صبح 05:09:54
طلوع آفتاب 06:37:50
اذان ظهر 11:48:36
غروب آفتاب 16:59:00
اذان مفرب 17:17:13

طول = 51/41 و عرض =35/7print rating کد خبر: 49380/ تاریخ مخابره: 1398/4/9 12:36:0 / تعداد بازدید : 448 نفر

»صفحه اصلی/ اخبار
اجرای طرح ملاقات بسیجیان با رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران
مسئول دفتر و مشاور رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران خبر داد: اجرای طرح ملاقات بسیجیان با رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران مسئول دفتر رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از اجرای مستمر طرح ملاقات با بسیجیان خبر داد و گفت: به منظور ايجاد ارتباط دو سويه و چهره به چهره و شناخت و رفع فوري برخي از مشكلات بسيجيان، براي نخستين بار طرح ملاقات عمومي با بسيجيان اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، میرزایی مسئول دفتر و مشاور رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از اجرای مستمر طرح ملاقات با بسیجیان شهرداری تهران خبر داد و گفت: به منظور ايجاد ارتباط دو سويه و چهره به چهره و شناخت و رفع فوري برخي از مشكلات بسيجيان شهرداري تهران و پاسخگويي صريح و شفاف، براي نخستين بار طرح ملاقات عمومي با بسيجيان اجرا خواهد شد.

مسئول دفتر رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: در این طرح که روزهای دوشنبه هر هفته اجرا خواهد شد، بسیجیان می توانند نسبت به طرح مسائل و مشکلات خود اقدام کرده و در این ارتباط دو سویه رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران نیز از نزدیک در جریان مشکلات حوزه ها و پایگاه های تابعه سازمان قرار خواهد گرفت.

میرزایی گفت: یکی از عواملی که در سرنوشت هر سازمانی اهمیت و ارزش اساسی دارد و آن را در نیل به هدف های شان یاری می دهد، کیفیت رابطه سازمان با افراد یا سازمان هایی است که با آن سر و کار دارند. هر اندازه این ارتباط به طور مفید, مستمر و به شکل موثری گسترش یافته باشد به همان اندازه سازمان در دستیابی به اهداف خود موفق تر است.

وی افزود: بسیجیانی که علاقمند به ملاقات با رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران هستند می توانند با مراجعه به دفتر حوزه بسیج مناطق و یا سازمان های شهرداری تهران نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. همچنین روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران نیز روزهای اداری از ساعت 9 الی 15 درخواست همکاران بسیجی را ثبت خواهد کرد.

میرزایی خاطر نشان کرد: ساعات ملاقات مردمی روزهای دوشنبه از ساعت 8 صبح الی 12 تعیین شده است که دو ساعت ابتدایی این ملاقات ها ویژه کارکنان ستادی سازمان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/
margin-right: -280px;
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
: