متن خبر

مشاور معاون نیروی انسانی فرمانده کل سپاه:

اقدام هتاکانه نشریه “شارلی ابدو” نسبت به پیامبر اکرم(ص) سبب رسوایی فرانسه شد
مشاور معاون نیروی انسانی فرمانده کل سپاه گفت: اقدام هتاکانه نشریه «شارلی ابدو» نسبت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) سبب رسوایی فرانسه شد.


تاریخ : 1393/11/18 15:22:0
تعداد بازدید : 8559 نفر
نسخه چاپی: print

سردار داود روشنی گفت: ترسیم کاریکاتورهای توهین‌آمیز از پیامبر گرامی اسلام (ص) از سوی نشریه «شارلی ابدو» در فرانسه که حمایت پشت پرده آن موجب رسوایی سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان شده، موجب خشم مسلمانان در عالم شده است.

وی ادامه داد: دشمنان همواره درصدد هستند که از دین اسلام یک چهره خشن در سطح بین‌الملل نشان دهند، اما از اخلاق و مهربانی‌های پیامبر اسلام(ص) غافل هستند.

مشاور معاون نیروی انسانی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اقدام هتاکانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) موجب رسوایی دولت فرانسه، غربی‌ها و رژیم فاسد، جعلی و کودک‌کش صهیونیستی شد.

سردار روشنی با محکوم کردن اقدام سخیف نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)، بیان کرد: احترام به مقدسات و ارزش‌های دینی مردم یکی از اصولی است که هرگز به اسم آزادی نمی‌توان به آن بی‌توجهی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش، عنوان کرد: این گروهک تروریستی دست‌پرورده آمریکا، رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی و هم‌پیمانانشان است و این گروهک به نام اسلام بدترین و زشت‌ترین جنایت‌ها را مرتکب می‌شود تا اسلام‌هراسی در دنیا گسترش یابد، اما کور خوانده‌اند.

مشاور معاون نیروی انسانی فرمانده کل سپاه متذکر شد: پایان عمر گروهک تروریستی داعش بسیار نزدیک است و آمریکا و هم‌پیمانانش بازهم به فضل الهی شکست سختی خواهند خورد و توطئه‌های شوم آنها به نتیجه نخواهد رسید.

وی با اشاره به ایام الله دهه فجر خاطر نشان کرد: خون شهدا و استقامت ایثارگران جمهوری اسلامی ایران را در برابر تهدیدات دشمن بیمه کرده است.

سردار داود روشنی با بیان اینکه حضور در چنین محافل نورانی یک وظیفه برای هر فرد و مسئولی به حساب می‌آید، گفت: در حقیقت هیچ فردی نمی‌تواند دینی که خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بر گردن جامعه دارند ادا کند اما حضور در جمع آنان شاید بتواند عرض ادب و ارادتی به فداکاری‌های این عزیزان باشد.

وی، با تاکید بر اینکه شهدای جنگ هشت ساله،پیروان راه راستین حقیقت و گواهان تاریخ هستند، ادامه داد: دین اسلام هرگز دعوت به خشونت و جنگ نکرده و نمی‌کند اما در دفاع از آرمان‌های بلند انسانی نیز کوتاه نمی‌آید و از این روست که دوران جنگ با صدام و حزب بعث، تبدیل به حماسه‌ مقدس دفاع از اسلام و ارزش‌های انسانی شد.

روشنی با بیان اینکه جنگ ما با عراق صرف جنگ بر سر قلمرو مرزی نبود، افزود: شهدای ما تنها برای دفاع از خاک به جبهه‌ها نمی‌رفتند، بلکه در کنار دفاع از ناموس و قاموس وطن دفاع از یک آرمان برتر نیز وجود داشت که جنبه‌ای قدسی به جنگ می‌داد.

وی با تاکید بر اینکه امروز نیز همین روحیه در میان نسل جوان وجود دارد ادامه داد: به عنوان مثال هم‌اکنون در میان اغلب جوانان شیعه شوق جهاد برابر گروه‌های تکفیری همچون داعش موج می‌زند و این از برک خون شهدای پیکار حق علیه باطل است.

Amuzesh-word-2013.zip

به خبر امتیاز بدهید:
امتیاز : rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر