متن خبراگر جسدم ناپديد شد افسوس مخوريد
اگر جسد من ناپديد شد افسوس مخوريد كه جسد هر كجا باشد روز قيامت برانگيخته خواهد شد و اگر تاسفي هست بايد بر مظلوميت و ناپديد بودن تربت زهرا سلام الله عليها خورده شود.


تاریخ : 1392/6/19 8:51:0
تعداد بازدید : 624 نفر
نسخه چاپی: print

در روزهايي كه شناختن «مرد» در جامعه ايران به راحتي امكان پذير بود و مي‌شد آنها را در خطوط جبهه مشاهده كرد. بودند مرداني كه تاثير قلم آنها فراي فهم بعضي از زمان‌هاست. مانند اين نمونه كه وصيت نامه طلبه و بسيجي شهيد احمد اميني است. او در عمليات والفجر 4 (آبان سال 62) به شهادت رسيد.

«بسم الله الرحمن الرحيم»

انگيزه‌اي كه باعث آمدن من به جبهه شد احساس تكليف شرعي و اسلامي من بود. اما اينكه چگونه اين توفيق نصيب من شد بايد بگويم كه من لايق چنين سعادتي نبودم و خدا مي‌داند كه آنچه مرا به جبهه آورد در خواستي بود كه در كنار مرقد مطهر حضرت رضا سلام الله عليه از ايشان نمودم و لطف و عنايت آن بزرگوار مرا به اينجا كشيد و توسل جستن به ائمه اطهار عليهم السلام. توصيه‌اي است كه من به تمام كساني كه خواهان رسيدن به اين سعادت هستند و خود را آماده نمي‌بينند مي‌نمايم.

اگر جسد من ناپديد شد افسوس مخوريد كه جسد هر كجا باشد روز قيامت برانگيخته خواهد شد و اگر تاسفي هست بايد بر مظلوميت و ناپديد بودن تربت زهرا سلام الله عليهما خورده شود. توصيه مي‌كنم شما را و هر آنكس كه اين وصيت نامه به او مي‌رسد اينكه از خدا بترسند و در اعمال خود اخلاص را حفظ كنيد و ياد خدا را فراموش نكنيد و آگاه باشيد كه خداوند ناظر بر اعمال شماست و توصيه مي‌كنم شما را به پيروي از امام و كوتاهي نكردن اجراي فرامين آن بزرگوار. سعي كنيد كه اعتقادات خود را در اصول و فروع قوي سازيد تا در سختي ها نلغزيد.

احمد اميني(امضاء)

اميدوارم در قيامت همه با هم باشيم

*پيكر مطهر اين شهيد پس از 12 سال به آغوش ميهن بازگشت و در گلزار شهداي بهشت زهرا تهران در قطعه 44 به خاك سپرده شد.


منبع: خبرگزاري فارس


به خبر امتیاز بدهید:
امتیاز : rating
  نظرات