متن خبروصيت نامه ي شهيد حسين خرازي
ما لشگر امام حسينيم ،حسين وار هم بايد بجنگيم. اگر بخواهيم قبر شش گوشه ي امام حسين (ع) را در آغوش بگيريم، نبايد كلامي ودعايي جز اين داشته باشيم: «اللهم اجعل محياي محيا محمد و آل محمد و مماتي ممات محمد و آل محمد.» اگر در پيروزي ها خودمان را دخيل بدانيم اين حجاب است براي ما، اين شايد انكار خداست.


تاریخ : 1392/7/28 9:27:0
تعداد بازدید : 1264 نفر
نسخه چاپی: print

بسم رب الصديقين

خطاب به فرماندهان و رزمندگان اسلام :

ما لشگر امام حسينيم ،حسين وار هم بايد بجنگيم. اگر بخواهيم قبر شش گوشه ي امام حسين (ع) را در آغوش بگيريم، نبايد كلامي ودعايي جز اين داشته باشيم: «اللهم اجعل محياي محيا محمد و آل محمد و مماتي ممات محمد و آل محمد.»

اگر در پيروزي ها خودمان را دخيل بدانيم اين حجاب است براي ما، اين شايد انكار خداست. 
   

اگر براي خدا جنگ مي كنيد، احتياج ندارد به من و ديگري گزارش كنيد. گزارش را نگه داريد براي قيامت. اگر كار براي خداست گفتنش براي چه؟

در مشكلات است كه انسان ها آزمايش مي شوند. صبر پيشه كنيد كه دنيا فاني است و ما معتقد به معاد هستيم.

هر چه كه مي كشيم و هر چه كه بر سرمان مي آيد از نا فرماني خداست و همه ريشه در عدم رعايت حلال و حرام خدا دارد.

سهل انگاري و سستي در اعمال عبادي، تأثير نا مطلوبي در پيروزي ها دارد.

همه ي ما مكلفيم و وظيفه داريم با وجود همه ي نارسايي ها بنا به فرمان رهبري، جنگ را به همين شدت و با منتهاي قدرت ادامه بدهيم، زيرا ما بنابر احساس وظيفه ي شرعي مي جنگيم نه فقط به قصد پيروزي .

مطبوعات ما جنگ را درشت مي نويسد، درست نمي نويسد.مسأله من تنها جنگ است و در همان جا هم مسأله ي من حل مي شود.

همواره سعي مان اين باشد كه خاطره ي شهدا را در ذهن مان زنده نگه داريم و شهدا را به عنوان يك الگو در نظر داشته باشيم كه شهدا راهشان راه انبياست و پاسداران واقعي هستند كه در اين راه شهيد شدند.

من علاقه مندم كه با بي آلايشي تمام، هميشه در ميان بسيجي ها باشم و به درد دل آنها برسم.

وصيتنامه ي اول:

از مردم مي خواهم كه پشتيبان ولايت فقيه باشند. راه شهداي ما راه حق است. اول مي خواهم كه آنها مرا بخشيده و شفاعت مرا در روز جزا كنند و از خدا مي خواهم كه ادامه دهنده ي راه آنها باشم. آنهايي كه با بودنشان زندگي شان به ما درس ايثار دادند، با جهادشان درس مقاومت و با رفتشان درس عشق به ما آموختند. از مسؤولين عزيز و مردم حزب الهي مي خواهم كه در مقابل آن افرادي كه نتوانستند از طريق عقيده، مردم را ازانقلاب دور و منحرف كنند و الان در كشور، دست به مبارزه ي ديگري از طريق اشاعه ي فساد و فحشا و بي حجابي زده اند ايستادگي كنيد و با جديت هر چه تمامتر، جلوي اين فسادها را بگيريد.

وصيتنامه ي دوم:

استغفرا... خدايا امان ازتاريكي و فشار قبر و سوال نكير و منكر در روز محشر و قيامت . به فريادم برس. خدايا ! مضطر و دل شكسته ام . تو صاحب پيروزي و موفقيت هستي و بس. بر تو توكل دارم . خدايا تا زمان عمليات ، فاصله ي زيادي نيست. خدايا به قول امام خميني(ره) تو فرمانده ي كل قوا هستي، خودت رزمندگان را پيروز گردان ، شر مدام كافر را از سر مسلمين بكن. خدايا! از مال دنيا چيزي جز بدهكاري و گناه ندارم . خدايا! تو خود توبه ي مرا قبول كن و از فيض عظماي شهادت نصيب و بهره مندم ساز و از تو طلب مغفرت و عفو دارم. مي دانم در امر بيت المال امانت دار خوبي نبودم و ممكن است زياده روي كرده باشم . خلاصه برايم رد مظالم كنيد و آمرزش بخواهيد.

والسلام


منبع: سايت راسخون


به خبر امتیاز بدهید:
امتیاز : rating
  نظرات